tworzenie stron oraz sklepów internetowych

Co to jest hosting ?

Każda strona internetowa wymaga serwera czyli miejsca w którym fizycznie będzie się znajdować i do którego użytkownicy internetu będą się odwoływać poprzez domenę. Serwer www obsługuje także kont e-mail. Ważne aby serwer ten był zawsze dostępny i szybki bo nic bardziej nie frustruje użytkowników niż przerwy w działaniu czy też wolno działająca strona www.

Do wykonywanych usług oferujemy dwa plany hostingowe :

1. Hosting Bezpłatny –  roczny hosting na serwerach firmy z którą współpracujemy już od wielu lat. Hosting w 100 % stabilny z uptimem 99,9 % bogaty w różne funkcje z fantastycznym supportem posiadający panel klienta. Jedynym warunkiem korzystania z usług jest konieczność 10 krotnego odwiedzenia strony w miesiącu. Podsumowując dostajecie Państwo 2000 MB miejsca na stronę, 100 GB Transferu obsługę PHP i MySQL zupełnie za darmo. Wersja bezpłatna ma niestety 2 minusy. Jednym z nich jest możliwość posiadania tylko 2 kont email z rozszerzeniem strony ( np. info@4adstudio.pl ) drugim natomiast dosyć mały limit CPU – nie są to jednak ograniczenia, które nie pozwolą na rozwijanie się małym firmą.

2. Hosting Płatny – pełnoprawny hosting z wszystkimi narzędziami bez żadnych ograniczeń. Dostępność niemal 100 %, dostęp do strony przez ftp oraz nieograniczona ilość maili. Koszt usługi to 99 zł / rok płatne za cały okres z góry.